niedziela, 6 grudnia 2009

moja szanowna małżonka- Mikołajowa;-)


idąc za trendem przyspieszania świąt, poddałam się tej nowej świeckiej tradycji. nie powiem, że jestem z tego powodu dumna, no ale widać brak mi silnej woli i postawiłam Mikołaja dmuchanego, bo tego drugiego ciężko ostatnimi czasy zatrzymać, cały czas pędzi na wszystkie możliwe sposoby i zrobienie zdjęcia jest naprawdę ciężkie. Jednak w końcu po długich próbach i wsparciu udało nam się zatrzymać na sekundę mikołajową, tak że zdjęcie wyszło i mogę się pochwalić, że pierwszy raz przyszedł do mnie Mikołaj wraz ze swoją uroczą małżonką, żebym jak na feministkę przystało, nie myślała, że ów małżonka jest zamknięta w domu i biedna pakuje te prezenty, piecze te ciastka i karmi te renifery, bo Mikołaj chyba tego nie robi, inaczej nie byłby taki gruby;-)

8 komentarzy:

 1. Haha przepiękny Mikołaj! Teraz nastąpi zemsta myszki, która w nocy wyjdzie z kominka i ugryzie go w zadek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bez żartów!Ale wyobraź sobie, że wczoraj coś słyszeliśmy, i przez chwilę padło podejrzenie na myszkę, ale ostatecznie ustaliliśmy, że to jakiś owad, który wpadł jak było otwarte okno. A od Mikołaja myszko wara!!!Mikołajowa pilnuje!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak widać Mikołajowa jest bardzo szczęśliwą kobietą:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że warto sprawić myszce mikołajowe przebranie. Będzie rodzinnym pupilkiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. składam zamówienie na przylot Mikołajkowej z Mikołajem i rodzinką do Szkoclandii :-) Ala z Agatą już zakupiły BARDZO TANIE bilety :-))) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra dziewczyny przekonane leca do Cioci:) i mają się dobrze bawić:). Szczęście dla małej Zuzu znowu będzie miała dwie mamunie:).

  OdpowiedzUsuń
 7. ciesze sie niezmiernie choc zdaje sobie sprawe ze nie byla to latwa decyzja dla Kate :-)) ale mam gleboka nadzieje ze KOSTEK vel AGATKA przyjda na swiat w terminie i Ciocia Kasia zdazy ja/jego zobaczyc jeszcze przed wylotem na mini wakacje do szkoclandii :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zawsze jest sznas że Kostek (Tymek) vel. Agatka (Hania) poczeka na ciocię Kate i ulubioną kuzyneczkę Zuzu:)). A jak nie to już obiecałam, że jako pierwsza zdjęcie otrzyma:). Więc się Ciocia Kate i Kuzynka Zuzu nie muszą martwić:), wszystko będzie ok:).

  OdpowiedzUsuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...