sobota, 15 lutego 2014

before party

pierwsza impreza zuzy a). urodzinowa w tym roku b). dla znajomych.
Lista gości stworzona przez nią samą, po konsultacji z panią z przedszkola trochę byłyśmy zdziwone takim właśnie wyborem, ale w jej sympatiach (damskich) nastąpiły zmiany, bo w męskich jest stała, więc tu zaskoczenia nie było. Sama solenizantka , jak to ona, nie przejmowała się zbytnio  przygotowaniami, a w momentach szczytowych zapomniała kogo tak naprawdę zaprosiła. Jedyne, co było dla niej ważne, to żeby pokazać gościom, gdzie jest toaleta, żeby wiedzieli "gdzie sikać", może to i słuszne podejście, co by nam kątów nie zabrudzili;-))
Matka była podekscytowana swoją nową fuchą animatora, podeszłam profesjonalnie, jak zawsze, plan przygotowany, zabawy przemyślane, impreza tematyczna taneczno-muzyczna.
Jak było? Oceniam, że mogę  w tym robić, bo mieszkanie nie zdemolowane, tak zagarniałam dzieci, że nie miały czasu nawet rozwalić pokoju z zabawkami, strat w ludziach też nie było, jeden siniak dwóch karateków, ale przeżyli. Pierwsze koty za płoty, jakby ktoś potrzebował to się polecam.
5 komentarzy:

 1. Dzieci wyglądają na super zorganizowanych , a który to ten ukochany ?
  I sto lat dla Zuzy !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. ukochany to ten w niebieskiej bluzie z kapturem- stonowany, spokojny, wstydliwy- zupełne przeciwieństwo- wniosek- przeciwieństwa się przyciągają. A prawdziwe sto lat- dopiero będzie, więc jeszcze nie przekazuje. To tylko przedsmak, bo w tygodniu nikt nie ma czasu,

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat dla Zuzy! Mama widac jak zwykle zdala super egzamin:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super imprezka! Ja wlasnie jestem na etapie organizowania imprezki urodzinowej dla synka. Pewnie zaprosimy tylko kuzynow i babcia z dziadkiem, ale zawsze przygotowac cos trzeba. Pozdrawiamy cieplo.

  OdpowiedzUsuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...