czwartek, 28 czerwca 2012

...

kwoka
co to miała plan, że Zuza będzie chodzić do końca czerwca do żłobka, bo potem matka już będzie dobrą matką i od rana do nocy będzie z dwójką swoich dzieci. Jednak jak to z planami bywa, wziął w łeb, czyli się nie udał. Zuza od niedzieli cierpi z powodu powiększonego migdała, a nawet jak już nie cierpi to antybiotyk dalej bierze i do piątku do żłobka chodzić nie może, w związku z czym pójdzie jeszcze tylko w poniedziałek na jeden dzień, bo potem wyjeżdżamy. A ja cierpię nie mniej niż ona z powodu bolącego ucha ( w sensie zuzy ucha). Bo ją ucho bolałao dwa dni i przestało, a mnie głowa od jej jazgotu cały czas. I owszem mam momentami wyrzuty sumienia, że jestem złą matką, ale normalnie bym ją rozszarpała. Co uśpię młodego to tu nagle bębenek, motorek, lub zwykły krzyk o byle co. jesus. A do tego wierci się , rusza cały czas. Normalnie muszę zapytać o coś na uspokojenie dla takiego dziecka, bo herbata z melisy, to na nią nie działa. Ja rozumiem, że dzieci są żywe. Znam dzieci, obserwuję dzieci, ale ona to jest normalnie...gdzieś popełniliśmy błąd już o tym niejednokrotnie mówiłam, ale muszę się powtórzyć. Są też plusy jej zachowania- ja, czyli matka, oszczędzam na aerobiku czy innych formach ruchowych, bo ruch mam cały czas i jeszcze to nieustające ZUUUUZZZIA!!!(mówione przez zęby z wyraźnym zdenerwowaniem)a oto księżniczka Czardasza ( czyt. brudnego "familockiego" podwórka, w swojej ulubionej sukni, której nie dało się zedrzeć, ale to na dowód tego, że już nam ręce opadają i po prostu niech łazi w tych łachach, bo szkoda życia)
PS. Oczywiście chodziło mi o tą małą księżniczkę Czardasza, bo ta duża księżniczka jest niejako współodpowiedzialna za zachowanie tej małej, i też ma swoje krzyki za uszami (love;-))

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. No wesoło,że aż za bym powiedziała;-)

   Usuń
 2. piekna fotka rodzinna :-) Antek tak wpatrzony w Mame, ze ho ho! A Zuzia tak opiekunczo trzyma braciszka za glowke!!! ohhh, az zachcialo mi sie drugiego dziecka haha :-)))

  no a suknia jest the best!!! wiem, bo sama wybieralam hahah :-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak tak zróbcie sobie dwa, trzy, cztery...

   Usuń
  2. WYDAJE MI SIĘ, ŻE TRÓJKA TO CAŁKIEM FAJNA OPCJA ;-)

   Usuń
  3. No to zostało wam jeszcze trochę roboty;-)lets the party started

   Usuń
 3. Piekne zdjecia !!!
  Suknia tez ladna i tez bym jej tak latwo nie oddala ;)

  OdpowiedzUsuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...