sobota, 1 maja 2010

świat małych ludzi

jest olbrzymi. A najciekawsze, że w ogóle ich nie przeraża, wręcz przeciwnie, czym większy tym lepiej. Tym bardziej pobudza, otwiera i dodaje jakieś niesamowitej energii, nie wiadomo skąd. W takich otwartych przestrzeniach, nie ma ograniczeń, nieważne czy ktoś jest z przodu czy z tyłu, ważne, że się porusza, że się biega. Są co prawda obawy, ze strony mamy i taty głównie, o twarz, o głowę, o 6 zębów, ale kto by się nimi przejmował. No i ten zachwyt "innych", ze taka mała a tak chodzi...bezcenne.

6 komentarzy:

 1. Hihi fajowa kaczucha, a po co za reke jak samemu najlepiej ;)
  Ps. A jaka uparta zakrecila znowu gdzie mama zabronila!

  OdpowiedzUsuń
 2. zakrecila, bo tam byl sklep z ubraniami, a one jak wszyscy weidza sa najlepszymi przyjaciolmi kobiet w kazdym wieku;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. No zakupoholiczką to Zuzia jest po mamie i babci Heli. Widać smerfeta lubi M1:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem już, że robicie zakupy w realu, Zuzanna zaiwania aż miło, a jej mama na żywo ma przepiękny uśmiech i świetną figurę (pewnie przez to Zuzy zaiwanianie;))

  OdpowiedzUsuń
 5. uwagi dla kamerzysty, obraz w POZIOMIE :)

  Zuzia the best :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kamerzysta cały dzień spędził na konwertowaniu tego w poziomie i działa w poziomie na wszystkich dostępnych programach tylko na blogu się dodaje w pionie.Pozdro od kamerzysty i jego zony ;-)

  OdpowiedzUsuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...