niedziela, 21 marca 2010

kontakt


właściwie to nie ma sie czym chwalić, ale Zuzia powoli zaczyna nawiązywać kontakt z telewizorem, a raczej ztym, co w nim leci, bo z samym przedmiotem w sensie niszczenia go kontakt ma już długi staż. Natomiast zainteresowanie samym obrazem jest średnie, a właściwie to było żadne. Teraz skupia się już trochę dłużej około 5 minut i to by było na tyle. ale niestety nie będzie miała szansy ćwiczenia się, bo przyszła do nas wiosna,a to oznacza, że będziemy się lansować na spacerach,a poza tym to mama nie przepada za bajkami ( nie książkami bajkami, które uwielbia)tak więc Zuzia nie ma z kim oglądać TV, a i o środowisko dbamy i TV nie włączamy,a filmy oglądamy jak Zuzia idzie spać.

4 komentarze:

 1. Ale macie piekny artystyczny uklad zabawek na podlodze ;D
  CZy to Zuzy robota ???

  OdpowiedzUsuń
 2. tak zwany "nieład zabawnie artystyczny", wersja soft;-), bo w wersji hard otwarte są jeszcze szuflady, a ich zawartość jest delikatnie mówiąc wokół;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj mama nie ściemniaj z tym oglądaniem TV, widziałam że wszystkie seriale masz obcykane:))).A prawdziwa wersja hard nieładu to u babci Heli jest 4 razy w tygodniu:))).

  OdpowiedzUsuń
 4. co do seriali to kłamiesz, ale nieład u babci Heli to rzeczywiście jest maskara. To tam zuzia uczy się tych złych nawyków;-P)

  OdpowiedzUsuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...