wtorek, 23 czerwca 2015

ogarnij to!

Teraz będę się powtarzać, ale holistyczną podejście do świata jest moją ulubioną koncepcją filozoficzną. Wracam z roboty, a tam znowu to samo: petarda wystrzeliła wypadła przez okno, ale spustoszenie pozostało. To jest tylko preludium do tego, co ujrzały moje oczy po wejściu do swojego królestwa. Nie będę tego opisywała, bo brak mi słów. Dla jasności sytuacji dodam, że jest 23 czerwca temperatura niewysoką około 17 stopni pochmurno, godzina 17.40 i taka oto informacja od ojca: 
Kaj jesteś? (*gdzie) wracaj, bo ktoś to musi ogarnąć! Jedynym usprawiedliwieniem jest dzisiejszy dzień ojca inaczej nie ogarnęłabym samej siebie patrzącej na to, co ujrzały moje oczy.

6 komentarzy:

 1. Stawiam, że to kraina lodu. Zuza po prostu ma tę moc!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kaj petarda ? Jak ja widze podłoga na błysk ;)
  A 17 stopni to przecie zimno , bo latem powinno być 27 !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierz mi nie chciałabyś tego widzieć to sie działo w sypialni i pokoju dzieci. Rozwalone były zabawki, ubrania moje i dzieci. Nie było, gdzie stanąć, nie było na czym sie położyć, a rozczulajacy małż mówi: jestem taki słaby, nie sprzątamy tego, ogarniemy to jutro!!?????

   Usuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...