wtorek, 5 lutego 2013

przykład idzie z góry

a właściwie to z dołu, bo zuza jako starsza siostra inspiruje antka do tego, z czego sama słynie, a więc do ruchliwości, gadatliwości, krzykliwości i kombinatorstwa. A że brat młodszy jest zapatrzony w ten chodzący gejzer to w przeciągu ostatniego tygodnia poczynił zaskakujące postępy i widać, że zrobi wszystko, aby jak najszybciej móc uczestniczyć w wariactwie zuzy. I tak w przeciągu tygodnia,z pełzania przeszedł do raczkowania, podciągania się i stawania przy wszystkim, przy czym się da, przesuwania się wzdłuż, wydawania nowych dźwięków ( w tym też tatata, więc ojciec znów kipi w dumie). A wczoraj został przyłapany na tym, jak pod nieobecność taty w pokoju, wyjął sobie szczebelki z łóżeczka ( oczywiście pokazała mu to zu) i próbował się wydostać, na szczęście ojciec wrócił w sam czas, bo była by kolejna gleba. Dodam, że Anti ma 8,5 miesiąca i wydawało się nam, że zuza szybko wszystko kumała, ale Antek jest jakiś szybszy!! Strach się bać!

9 komentarzy:

 1. Haha Zu idzie w ślady mamy i uczy młodzież ! Ja już się nie moge doczekać jak to będzie u nas ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno będzie szybko, znaczy szybciej wszystko jakoś wydaje się przychodzi niż przy pierwszym, a wiadomo już co będzie?

   Usuń
  2. Po Wielkanocy mamy big scan , mam nadzieje że uda się zobaczyć co to za ciasteczko ;) Jak na razie rośnie duże !

   Usuń
 2. ale słodziak!!! taki do schrupania :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No do schrupania to on jest przyznaję i cały czas się cieszy nie wiadomo z czego

   Usuń
 3. 8,5 miesiąca i już taki inżynier z niego?
  Mam nadzieję, że mojemu pierworodnemu zajmie więcej czasu opanowywanie rozbiórek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może by nie skumal, gdyby młoda notorycznie nie wykmowala tych szczebli i używala jako mieczy

   Usuń
 4. Kate jeszcze troche i jeden miecz dla Zu a drugi dla Higi:):P i dopiero wtedy bedzie:)!Antos jest cudny!Kosti pyta kiedy zagraja w pilke?

  OdpowiedzUsuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...