środa, 1 sierpnia 2012

co ja pacze ;-)

co ja pacze 1

Na spacerze dziecko Z. zaliczyło kolejny upadek, tym razem na prostej drodze, bez żadnych przeszkód. Ryk, krzyk, więc zainspirowana pomysłem taty, włożyłam dziecko Z. do wózka dziecka A. I tak sobie radośnie jedziemy, aż tu nagle patrzę, a dziecko Z. jakoś dziwnie zwisa i spokojne nietypowo. Podchodzę, patrzę- dziecko Z. zasnęło na siedząco, w dość nietypowej i niewygodnej pozycji. Lekko je pchnęłam i tak sobie radośnie leżeli i spali i panowała błoga cisza. Trzeba było niestety iść do domu, a że tata w pracy, to dzieci zostały zbudzone i tyle było ciszy.

co ja pacze 2

Dziecko A. do zabaw preferuje....lalki barbie!!Chyba myśli, że to są ludzie, bo wpatruje się w nie, gada do nich, śmieje się. Wystarczy mu machać. Tak więc zamiast grzechotek poprzyczepiam mu wszędzie barbie dziecka Z. i będzie spokój. Mam nadzieję, że fascynacja dyndającą królewną Śnieżką mu kiedyś minie;-)10 komentarzy:

 1. Haha..dzieciaki świetnie wyglądają w tym wózku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ah trzeba bylo tak chodzic do upadlego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale się uśmiałam widząc Zuzię we wózku z Antkiem :-) całe szczęście, że masz taki duży wózek ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. on po prostu uczy się zarywać laski,jak dorośnie to będzie miał już wprawę:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiscie! Taki maly a juz wie co lubi! To typowy Radzimski:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje mi się, że dziecko A. z dyndających Barbie przejdzie do żywych i chodzących. I taka mała uwaga chyba dobrze, że Barbie a nie KEN;))!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwoje dzieci jeden wózek! To jest pomysł :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Super pomysł z tym wózkiem :) Ja czekam aż moje młodsze będzie stabilnie siedzieć, to i starsze je na kolanach potrzyma.. w spacerówce oczywiście.. choć moja (3 latka) to niezły piechur...

  OdpowiedzUsuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...