poniedziałek, 3 stycznia 2011

starsze

o rok, ale wcale ne mądrzejsze nawet o minutę. Witamy w 2011 roku!!Myślą przewodnią niech będzie hasło, że wszystkie dzieci są wspaniałe, ale moje jest najwspanialsze (przynajmniej dla mnie);-)Udowodniło to moje dziecko podczas minionych dni.Język daje olbrzymie możliwości i słuchanie zuzy, obserwowanie jej poznawania świata przez język jest czymś megazabwnym i fascynującym i przyznaję, że byłabym w stanie wziąć teraz kolejny rok urlopu, a dla mnie to duże wyrzeczenie. Moja fascynajcja jednak moją córką jest tak olbrzymia na dzień dzieisjzy i tym jak poznaje świat, że mogłabym z nią siedzieć... nawet w domu.
" Dalej dalej seniorita", czyli hymn naszego Sylwestra.
Adam Małysz- bohater Opuncji i wszyscy narciarze na stoku.
Nie tym tonem- czyli Lut, Zuza i palec wskazujący .

3 komentarze:

 1. Masakra i Kostek do Megi:)) Już się zaczynam martwić co to będzie za rok:) bo Kosti już teraz strasznie Zuzę naśladuje:)), bankowo będzie wesoło:)). I Kate NIE TYM TONEM!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze krótki opis zdjęć no1: Kosti i Zuza czyli nieustająca wojna
  no2. Zuza i jej narty, sama na to wpadla jak wrocilismy ze stoku, zaskoczyla wszytskich!
  no3 jessi, czyli ciagle przeklenstwa, zeby poszla sobie jak najdalej stad;-)
  no4- dwa szkodniki na stoku, czyli nieoceniona opiekunka i zjazdy na raty

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tą wojną to nie jest tak strasznie przecież w ostatnim dniu Zuza zrobiła krok w stronę pojednania czyli włożyła Kostkowi do buzi kawałek ciasteczka i dodała jedz Kostuś jedz:)).

  OdpowiedzUsuń

po prostu syn

sześcioletni. Oszczędny w słowach i emocjach. Zakochany w piłce. Perfekcjonista na boisku. W życiu zawieszony, bywający szczęśliwy, zwłaszcz...